Naar de inhoud
Home > Voor bedrijven > Nieuws > Actueel nieuws > Nederlandse band jaagt buitenlandse marifooncertificaathouders op kosten

Nederlandse band jaagt buitenlandse marifooncertificaathouders op kosten

13-12-2019

Buitenlanders met een VHF-registratie in Nederland moeten ‘band met Nederland’ aantonen anders mogen zij geen VHF-licentie in Nederland meer aanvragen. Dat kan voor de Belgische en Duitse ligplaatshouders mogelijk extra kosten met zich meebrengen.


Hoeveel buitenlandse ligplaatshouders heb jij in jouw haven liggen met een marifoon die is geregistreerd in Nederland? Heb je hier klachten over ontvangen van jouw ligplaatshouders? Laat het ons weten zodat wij de overheid kunnen aanspreken. Meld je bij Stijn Boode: s.boode@hiswa.nl of Michaël Steenhoff: m.steenhoff@hiswa.nl.

Deel artikel

Facebook
LinkedIn
Twitter
Google+
 

Aanbevolen nieuws:

voor u geselecteerd op basis van uw klikgedrag