Naar de inhoud
Home > Voor bedrijven > Nieuws > Actueel nieuws > Bedrijven gezocht voor project digitalisering van werkprocessen

Bedrijven gezocht voor project digitalisering van werkprocessen

12-12-2019

Ben je ook nog steeds op zoek naar een goed bedrijfsinformatiesysteem? HISWA heeft een subsidieaanvraag ingediend met de titel ‘digitalisering van werkprocessen’. Dit vanuit de vraag van diverse jachtservicebedrijven en -werven zoekende naar een informatiesysteem dat voorziet in de diversiteit aan activiteiten bij onze ‘gemengde’ bedrijven.


Doel van dit project is een analyse te maken van de wensen en op basis hiervan een ‘programma van eisen’ samen te stellen. Meedoen kost geen geld, wel je uren voor aanwezigheid bij de startbijeenkomst en het invullen van een inventarisatie enquête. Bij goedkeuring van de aanvraag gaat het project in maart 2020 van start.

Interesse?

Meld je dan aan bij Michaël Steenhoff: E m.steenhoff@hiswa.nl of M: 06 53676080.

Deel artikel

Facebook
LinkedIn
Twitter
Google+
 

Aanbevolen nieuws:

voor u geselecteerd op basis van uw klikgedrag