Naar de inhoud
Home > Brancheorganisatie > Het team > Medewerkers

Medewerkers

23-4-2014

et kantoor van HISWA Vereniging bevindt zich in het HISWA Nautisch Centrum in Amsterdam. Het team bestaat uit een hechte club van professionals. In het land opereren regiomanagers die de regionale belangen behartigen. Met het watersporthart op de juiste plaats doen we ons werk.


PDF-bestandOrganigram 2019



Directie


Geert Dijks
Directeur HISWA Vereniging
g.dijks@hiswa.nl
020 - 705 14 17

LinkedIn Geert


Lees hier zijn portret.

Nationale belangenbehartigers / Afdelingsmanagers


Jeroen van den Heuvel
Hoofd Ledenservice

Manager Afdeling Handel

j .van.den.heuvel@hiswa. nl
020 - 705 14 18

LinkedIn Jeroen


Lees hier zijn portret.


Michaël Steenhoff
Manager Afdeling Jachtbouw

m.steenhoff@hiswa.nl
020 - 705 14 19
LinkedIn Michaël


Lees hier zijn portret.


Stijn Boode
Manager Afdeling Recreatie
s.boode@hiswa.nl
020 - 705 14  15

LinkedIn Stijn


Lees hier zijn portret.

Regionale belangenbehartigers


Gerdina Krijger - Van Dijk
Regiomanager Hollandse Plassen, Delta en Rivierengebied
g.krijger@hiswa.nl
020 - 705 14 22
LinkedIn Gerdina


Lees hier haar portret.


Jan Ybema
Regiomanager Noord en IJsselmeer
j.ybema@hiswa.nl 
020 - 705 14 20
LinkedIn Jan


Lees hier zijn portret.

Specialisten


Herbert van Oord 
Manager Arbeidsmarkt, Training & Opleiding
h.van.oord@hiswa.nl 
020 - 705 14 28
LinkedIn Herbert


Lees hier zijn portret.

Communicatie & Marketing


Liane Jansen 
Manager Communicatie / Hoofdredacteur HISWA Magazine

l.jansen@hiswa.nl
020 - 705 14 29

LinkedIn Liane


Lees hier haar portret.


Vacature

Marketing- en Communicatiespecialist / Campagneleider Welkom op het water


HISWA Holland Yachting Group


Jeroen Sirag
Export Manager 
j.sirag@hiswa.nl
020 - 705 14 25

LinkedIn Jeroen



Stephanie Emmelkamp
Event- en Marketingmanager 
s.emmelkamp@hiswa.nl
020 - 705 14 26

LinkedIn Stephanie






Daniëlle Hoogland

Event- en Communicatiespecialist

d.hoogland@hiswa.nl

020 - 705 14 04

LinkedIn Daniëlle

Financiële zaken


Jan Huydink
Financieel Manager
j.huydink@hiswa.nl

020 - 705 14 03

LinkedIn Jan


Marian Post 

Medewerker Ledenadministratie

m.post@hiswa.nl
020 - 705 14 11

LinkedIn Marian


Jannetta van de Krol

Assistent Controller

j.krol@hiswa.nl

020 - 705 14 03



Facilitaire zaken


Anneloes Bos - Van den Brink

Directie assistente / Office manager 

a.bos@hiswa.nl

020 - 705 14 14
LinkedIn Anneloes


Carlijn de Koning

Managementassistente 

c.de.koning@hiswa.nl

020 - 705 14 06

LinkedIn Carlijn